Szkolenie zawodowe- Mołodkowicze

Opublikowano w kategorii Projekty realizowane.

W dniach 15-19 października 2018 r. w ramach realizowanego projektu: „Utworzenie  zakładu pracy chronionej dla osób z niepełnosprawnością intelektualną na Białorusi” w Mołodkowiczach odbyło się szkolenie zawodowe z zakresu projektowania i produkcji mebli, prowadzone przez wykfalifikowanego cieślę Jarosława Sacharczuka z Ciesielni Podlaskiej.  Program szkolenia obejmował m.in.: materiały stosowane w meblarstwie do wyrobu frontów i blatów,… Czytaj więcej »

Grodno – monitoring.

Opublikowano w kategorii Projekty, Projekty realizowane.

W dniu 1 października 2018 r. Związek Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego odbył wizytę monitorującą projektu: ” Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w turystyce poprzez rozbudowę infrastruktury obwodu grodzieńskiego”.  Projekt współfinansowany jest w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Przedstawiciel Departamentu Sportu i Turystki pokazał gdzie będą 3 miejsca postojowe z całą infrastrukturą tj. stojakami… Czytaj więcej »

Grodno – spotkanie z partnerem projektu ” Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w turystyce poprzez rozbudowę infrastruktury obwodu grodzieńskiego”

Opublikowano w kategorii Aktualności, Projekty realizowane.

29 marca 2018 r.  Związek Gmin Wiejskich  Województwa Podlaskiego  spotkał się w Grodnie z przedstawicielami Departamentu Sportu i Turystyki podczas którego omawiano zasady współpracy i założenia  projektu:  ” Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w turystyce poprzez rozbudowę infrastruktury obwodu grodzieńskiego”. Głównym celem projektu jest utworzenie nowego produktu turystycznego – szlaku rowerowego w celu zwiększenia liczby turystów odwiedzających Białoruś. Zakładanym… Czytaj więcej »

Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w turystyce poprzez rozbudowę infrastruktury obwodu grodzieńskiego

Opublikowano w kategorii Projekty realizowane.

ZGWWP dostał dofinansowanie na realizuję dwuletniego projektu „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w turystyce poprzez rozbudowę infrastruktury obwodu grodzieńskiego”.  Projekt współfinansowany jest w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.  Projekt ukierunkowany jest na rozwój przedsiębiorczości w turystyce poprzez poprawę infrastruktury białoruskiej części Kanału Augustowskiego. W jego ramach zaplanowane zostało wytyczenie i oznakowanie nowego szlaku rowerowego,… Czytaj więcej »

Hala produkcyjna w Mołodkowiczach

Opublikowano w kategorii Projekty realizowane.

17 grudnia 2017 r. w ramach realizowanego projektu: „Utworzenie zakładu pracy chronionej dla osób z niepełnosprawnością intelektualną na Białorusi” Zarząd Związku Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego i jego współpracownicy, władze Pińskiego Rejonowego Komitetu Wykonawczego: Przewodniczącym Walerym Rebkowcem, Z-cą przewodniczącego i współpracownicy odbyli wizytę monitorującą budowanej hali produkcyjnej z przeznaczeniem na zakład meblarski i dostosowaniem jej do… Czytaj więcej »